DeporXest

Cuadrante Semanal

Servizo:
Actividade:
Días:
Lúns
Martes
Mércores
Xoves
Venres
Sábado
Domingo
Unidades:
PISTA COMPLETA
TERZO PISTA 1
TERZO PISTA 2
TERZO PISTA 3
AULA
SAUNA HOMES
SAUNA MULLERES
XIMNASIO MUSCULACIÓN
XIMNASIO SALA AERÓBIC
Luns
(14/10/2019)
Martes
(15/10/2019)
Mércores
(16/10/2019)
Xoves
(17/10/2019)
Venres
(18/10/2019)
Sábado
(19/10/2019)
Domingo
(20/10/2019)
HORASPISTA COMPLETATERZO PISTA 1TERZO PISTA 2TERZO PISTA 3AULASAUNA HOMESSAUNA MULLERESXIMNASIO MUSCULACIÓNXIMNASIO SALA AERÓBICPISTA COMPLETATERZO PISTA 1TERZO PISTA 2TERZO PISTA 3AULASAUNA HOMESSAUNA MULLERESXIMNASIO MUSCULACIÓNXIMNASIO SALA AERÓBICPISTA COMPLETATERZO PISTA 1TERZO PISTA 2TERZO PISTA 3AULASAUNA HOMESSAUNA MULLERESXIMNASIO MUSCULACIÓNXIMNASIO SALA AERÓBICPISTA COMPLETATERZO PISTA 1TERZO PISTA 2TERZO PISTA 3AULASAUNA HOMESSAUNA MULLERESXIMNASIO MUSCULACIÓNXIMNASIO SALA AERÓBICPISTA COMPLETATERZO PISTA 1TERZO PISTA 2TERZO PISTA 3AULASAUNA HOMESSAUNA MULLERESXIMNASIO MUSCULACIÓNXIMNASIO SALA AERÓBICPISTA COMPLETATERZO PISTA 1TERZO PISTA 2TERZO PISTA 3AULASAUNA HOMESSAUNA MULLERESXIMNASIO MUSCULACIÓNXIMNASIO SALA AERÓBICPISTA COMPLETATERZO PISTA 1TERZO PISTA 2TERZO PISTA 3AULASAUNA HOMESSAUNA MULLERESXIMNASIO MUSCULACIÓNXIMNASIO SALA AERÓBIC
08:30 - 09:00
09:00 - 09:30
09:00-10:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 4
09:00-10:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 4
09:00-10:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 1
09:00-10:00
E.D.M. DE PILATES - PILATES 3
09:00-10:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 4
09:00-10:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 4
09:00-10:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 4
09:00-10:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 1
09:00-10:00
E.D.M. DE PILATES - PILATES 3
09:00-10:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 1
09:30 - 10:00
09:30-10:30
RESERVA EDUCACION FISICA
09:30-10:30
RESERVA EDUCACION FISICA
09:30-10:30
RESERVA EDUCACION FISICA
09:30-10:30
RESERVA EDUCACION FISICA
09:30-10:25
RESERVA EDUCACION FISICA
10:00 - 10:30
10:25-11:45
RESERVA EDUCACION FISICA
10:00-11:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 3
10:00-11:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 3
10:00-11:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 2
10:00-11:00
E.D.M. DE PILATES - PILATES 1
10:00-11:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 3
10:00-11:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 3
10:00-11:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 3
10:00-11:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 2
10:00-11:00
E.D.M. DE PILATES - PILATES 1
10:00-11:00
REHABILITACION FUNCIONAL - REH. FUNC. 2
10:30 - 11:00
10:30-11:45
RESERVA EDUCACION FISICA
10:30-11:45
RESERVA EDUCACION FISICA
10:25-11:05
RESERVA EDUCACION FISICA
11:00 - 11:30
11:05-11:45
RESERVA EDUCACION FISICA
11:00-12:00
OB. FATIGA ONCOLOXICA - OB. ONCO GRUPO A
11:00-12:00
OB. FATIGA ONCOLOXICA - OB. ONCO GRUPO A
11:30 - 12:00
11:05-11:45
RESERVA EDUCACION FISICA
12:00 - 12:30
11:45-12:45
RESERVA EDUCACION FISICA
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:00-17:00
XIMNASIA RITMICA - XIMN. RITMICA 1
16:00-17:00
BAILE MODERNO - BAILE MODERNO 1
16:00-17:00
PATINAXE - PAT. INICIACION 1
16:00-17:00
PEQUEDEPORTE - PEQUEDEPORTE 2 MARTES E XOVES
16:00-17:00
BAILE MODERNO - BAILE MODERNO 1
16:00-17:00
PATINAXE - PAT. INICIACION 1
16:00-17:00
PEQUEDEPORTE - PEQUEDEPORTE 2 MARTES E XOVES
16:00-17:00
XIMNASIA RITMICA - XIMN. RITMICA 1
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:00-18:00
RESERVA FUTBOL SALA BASE
17:00-18:00
XIMNASIA RITMICA - XIMN. RITMICA 2
17:00-18:00
OB. FATIGA ONCOLOXICA - OB. FATG ONCOLOXICA
17:00-18:00
BAILE MODERNO - BAILE MODERNO 2
17:00-18:00
PATINAXE - PAT. INICIACION 2
17:00-18:00
RESERVA FUTBOL SALA BASE
17:00-18:00
INICIACION AO BALONCESTO - INI. AO BALONCESTO
17:00-18:00
OB. FATIGA ONCOLOXICA - OB. FATG ONCOLOXICA
17:00-18:00
BAILE MODERNO - BAILE MODERNO 2
17:00-18:00
PATINAXE - PAT. INICIACION 2
17:00-18:00
XIMNASIA RITMICA - XIMN. RITMICA 2
17:00-18:00
INICIACION AO BALONCESTO - INI. AO BALONCESTO
17:00-18:00
RESERVA BALONCESTO BASE
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:00-19:00
RESERVA FUTBOL SALA BASE
18:00-19:00
E.D.M. DE PILATES - PILATES 4
18:00-19:00
PATINAXE - PAT. PERF. AVANZADO
18:00-19:00
ATLETISMO - ATLETISMO INICIACION
18:00-19:00
ATLETISMO - ATLETISMO PERFECCIONAMENTO
18:00-19:00
E.D.M. DE PILATES - PILATES 7
18:00-19:00
RESERVA FUTBOL SALA BASE
18:00-19:00
PATINAXE - PAT. PERF. AVANZADO
18:00-19:00
E.D.M. DE PILATES - PILATES 7
18:00-19:00
RESERVA EDUCACION FISICA
18:00-19:00
RESERVA BALONCESTO BASE
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:00-20:00
RESERVA FUTBOL SALA BASE
19:00-20:00
E.D.M. DE PILATES - PILATES 2
19:00-20:00
RESERVA FUTBOL SALA BASE
19:00-20:00
ZUMBA - ZUMBA 2
19:00-20:00
RESERVA FUTBOL SALA BASE
19:00-20:00
E.D.M. DE PILATES - PILATES 4
19:00-20:00
RESERVA FUTBOL SALA BASE
19:00-20:00
ZUMBA - ZUMBA 2
19:00-20:00
RESERVA EDUCACION FISICA
19:00-20:00
E.D.M. DE PILATES - PILATES 2
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:00-21:00
RESERVA FUTBOL SALA BASE
20:00-21:00
AEROBIC - ZUMBA 1
20:00-21:00
RESERVA FUTBOL SALA BASE
20:00-21:00
RESERVA FUTBOL SALA BASE
20:00-21:00
AEROBIC - ZUMBA 1
20:00-21:00
RESERVA FUTBOL SALA BASE
20:00-21:00
RESERVA EDUCACION FISICA
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:00-22:00
RESERVA FUTBOL SALA SENIOR
21:00-22:00
RESERVA BALONCESTO SENIOR
21:00-22:00
RESERVA BALONCESTO SENIOR
21:00-22:00
RESERVA FUTBOL SALA SENIOR
21:00-22:00
RESERVA FUTBOL SALA SENIOR
21:30 - 22:00
22:00 - 22:30
22:00-23:00
RESERVA FUTBOL SALA SENIOR
22:00-23:00
RESERVA BALONCESTO SENIOR
22:00-23:00
RESERVA FUTBOL SALA SENIOR
22:30 - 23:00
Concello de Fene | Praza do Alcalde Ramón Souto González, s/n, 15500, Fene, (A Coruña) | Email: correo@fene.gal | Teléfono: 981 492 707